הופעות

הופעות על במה

להקת הבית של 'תוף תוף' מבצעת קטעי נגינה מלודיים וקצביים, שירים מסורתיים ועדכניים וכן ריקודים אנרגטיים לצליל תופי הדג'מבה והדונדון, אשר מקורם בתרבות הרחוקה של מערב אפריקה.

בהופעה שלנו אנו מציגים קטעי נגינה המאפיינים שבטים שונים במערב אפריקה. כל קטע נגינה מייצג טכס מסוים או אירוע שהתקיים בשבט.

תנועות הריקוד והחיבור שלהן עם הקצב הנכון, התלבושת והתפאורה הנכונה לוקחים אותנו ליבשת רחוקה בזמנים אחרים ויוצרים רושם חזק מאוד המציף אותנו בשמחה ובאנרגיה שונה מזו שאנו רגילים.

מספר הנגנים והרקדניות יכול להשתנות בהתאם לתקציב, ואנו בונים ומתאימים את ההופעה שלנו לצרכים שלכם. ניתן להזמין הופעה מלודית או הופעה קצבית יותר, בהתאם לצורך.

בנוסף, חשוב מאוד לציין כי בסופו של כל מופע שלנו מחכה לכם סוף תוף!

?מתי כדאי להזמין הופעה

בחגים: יום העצמאות, על במה מרכזית; ראש השנה, חנוכה, פורים ל"ג בעמר ושבועות; באירועים של חברות; במסיבות לציון מאורע מיוחד; בימי הולדת; בימי סטודנט באוניברסיטאות; בפסטיבלים; בקבלות פנים ניתן להזמין הרכב מלודי.


צרו עמנו קשר

הופעה בארועים - להקת מתופפים בחתונות

נשמח לשמח אתכם בהופעה של להקת מתופפים בחתונה שלכם.

לדעתנו מיותר להכביר במילים מי שרוצה להזמין מתופפים לחתונה שלו, אנו עושים זאת על הצד ה"תוף" ביותר, יש לנו ניסיון וצוותים מנוסים בתחום על כל היבטיו. נתאים לארוע שלכם מספר מדוייק של מתופפים במינון המתאים ובזמן המתאים, ניתן מענה ודאי לציפיות שלכם.

אם אתם מעוניינים להכניס קצת פלפל לארוע שלכם, להמריץ את הקהל, להגביר את עצמת החוויה, לתופף בעצמכם בארוע שלכם, שהאורחים שלכם יתופפו לכבודכם בשמחתכם.

אנא,
צרו עמנו קשר